Dva druhy swingers klubů

18. prosince 2016 v 17:58 | Barbora
Obecně existují dva druhy swingers klubů. Ačkoliv je velice rozšířená představa, že do swingers klubů maj povolen jen páry, v současné situaci všechny klubu povolují vstup samostatným ženám a některé jdou dál a povolují i vstup samostatným mužům. O to, jestli je rozumné vstup samostatným mužům povolit se vede velká debata a o tom bude tento můj článek.

Klasické swingers kluby mužům vstup nepovolují, občas i vytváří na svých webových stránkách dojem, že vstup je možný jenom pro páry a že i jako samostatná žena se tam můžete dostat, se dozvíte až po pečlivém prostudování textu na webu. Přesto jsou tam ženy hýčkané, často neplatí vstup a někdy mají i pití zdarma, ale podobné výhody mají ženy i v moderních klubech, kam je povolen i vstup samostatným mužům.

Klasické kluby jsou oblíbené u dominantních mužů, kteří mají doma submisivní ženu. Líbí se jim, že díky pravidlům vstupu je tam více žen než mužů a mohou si lépe vybírat. Naopak neatraktivní žena může narazit na problém, že není o ní zájem, což je dost depresivní. Tyto pravidla vstupu jsou především obhajovány muži, kteří argumentují, že toto pravidlo zajišťuje přísun kvalitních mužů. Muž, tím, že žije v páru, je podle nich znakem toho, že má dostatečné sexuální zkušenosti a umí se k dámám chovat. Nerovné možnosti vstupu pro muže a ženy jsou však jasným projevem sexismu.

Ani moderní swingers kluby se však sexismu nevyhnou. Vstup mají sice všichni bez rozdílu na pohlaví, ale výše vstupu se liší. Nejnižší vstup často spojený s konzumací zdarma mají samostatné ženy. Dražší vstupy mají páry a úplně nejvíc platí samostatní muži. Příznivci klasických klubů rádi zdůrazňují, že moderní swingers kluby ekonomicky stojí na vysokých vstupech pro samostatné muže. Klub v tomto směru spíše kopíruje nevěstinec, které také těží z nadrženosti a osamělosti mužů bez partnerky. Pravdou je, že v takových klubech potkáváme osoby, které typově připomínají návštěvníky nevěstinců. Ženy chodících do těchto klubů tak mohou narazit na různé podivíny. Existují ženy, které si ale právě tento typ swingers klubů oblíbily, přesto v těchto podnicích převládají muži. Muži běžně převyšují počet žen až čtyřnásobně. Takové místo je pak rájem pro řadu neatraktivních a nesebevědomých slečen, které si konečně užívají pořádnou porci zájmu ze strany mužů. Vstupné pro samostatného muže se může totiž vyšplhat až k tisícikoruně a kdyby odešel bez erotického zážitku, měl by pocit vyhozených peněz, takže je ochoten dvořit se i slečnám, které by třeba na normální diskotéce nikdy neoslovil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama