Swingers a duše muže

9. února 2017 v 17:05 | Barbora
V dnešním článku se budu zabírat tím, jaký vliv mohou mít pravidelné návštěvy swingers klubů na mysl a duši mužů a na jejich vztah k ženám a partnerském životu. Nebudu se zabývat traumaty, které se mohou objevit jako důsledek první
návštěvy swingers klubu. Na internetu se píše, že mohou vést i ke střednědobé ztrátě erekce. Zaměřím se na důsledky pravidelného návštěvování swingers klubů u mužů, kteří chodí bez partnerky a žádnou parnerku nemají ani v normálním
životě.

Obecně začnu tím, že se schopnostmi mužů se seznamovat to jde z kopce. Poměrně hodně zajímavý článek je o tom zde:

Roste tady generace bezradných mužů, pro které dlouhou dobu znamená sexuální život jen posílání nahých fotek po internetu. Chybí jim zkušenosti se seznamováním, s dvořením, se sváděním. Pak se ale dozví na internetu, že existují podniky, ve kterých s tímto nebude problém a holky jim tam budou samy skákat do postele. Netuší, že se jedná jen o klamavé informace swingers klubů. Pokud se nechají podobnými pohádkami zlákat, pak je čeká zklamání. Ačkoliv zaplatili vstupné vyšší než příchozí páry či ženy, nikdo na ně není v klubu zvědavý. Nezbývá jim nic jiného než okukovat zoufalé pokusy o sex otrkanější návštěvníků, což však v jejich případě může být nejvyšší metou dosavadních sexuálních zkušeností.
Swingers podniky, ale na tyto marné mládence pamatují, takže přímo v klubu si mohou zahrát playstation. Pak svoji roli neberou tak tragicky.

Přesto se dá časem nějaké seznamování i ve swingers klubech natrénovat, které je však pro běžný život nepoužitelné. Ženy chodící do swingers klubů si stěžují, že muži zde nejsou schopni dvořit se ženě déle jak 3 minuty. Tito muži
nechápou, že při získávání srdce je třeba vyvinout daleko větší úsilí. Pozvat dívku na večeři nebo do kina, koupit jí dárek - to mužům ze swingers nic neříká, dokonce i těm, kteří před chozením do swingers se seznamovat uměli. Rozšířené
jsou zde i názory, že rande jsou vyhozené peníze, rozumnější je zaplatit vstupné do swingers klub a tam by se snad dala nějaká zoufalka přesvědčit k souloži. S tím souvisí i jedna příhoda, kterou jedna známá zveřejnila na facebooku. Šlo
čistě o to, že jeden návštěvník klubu dostal košem od slečny, která místo do swingers vyrazila na rande spojené s nakupováním nových bot. Tento návštěvník na to reagoval tak, že tuto dívku nazval kurvou. Ano, až tak se může chození do
swingers podepsat na uvažování mladého muže o ženách. A k čemu to vede? Seznamky pro osoby starší 30 let hlásí velký převis žen hledající muže, zatímco muži utrácí své peníze ve swingers klubech, kde marně vyhlížejí nějaké ženy. Swingers
klubům ale jejich byznys přesto funguje. Vydělávají na osamělosti lidí, na tom, že lidé jsou stále více v seznamování neohrabaní. Mužští osamělí návštěvníci jsou zde jako v pasti. Naštěstí je tu můj blog, který konečně tomu všemu udělá
přítrž a osvobodí i tyto osoby. Příště si povíme, jak poškodí prostředí swingers klubu duši osamělé ženy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Don Quichot Don Quichot | 9. května 2017 v 9:07 | Reagovat

Tak na rande se chodilo na Petřín, do kina, na večeři, na plovárnu, na kolo nebo na výlet a tak. Ale jít na rande s tím, že se bude slečna nakupovat boty ??? Pokud očekává, že je nápadník zaplatí, pak je to opravdu kulva a pokud jenom chce, aby se tři hodiny díval, jak si zkouší jedny boty za druhými, a nemůže si vybrat, tak je to jenom sadistka.

2 robot robot | 12. května 2017 v 4:02 | Reagovat

Kichote. Chamtiva zenska jeste obcas dokaze byt roztomila, muze psat treba blog a nakonec za ty boty, mobily, luxusni dovoleny, auta a prachy moc rada vykouri.

Chamtivej chlap je ale proste jen zoufalec.

3 Barbora Barbora | E-mail | 13. května 2017 v 13:04 | Reagovat

Don Quichot a Robote, píšete z pozic mužů, který mají přítelkyni, nebo z pozic mužů, který nikoho nemají a jen s kamarády v hospodě nadávají, jaké jsou ženské krávy?

Mne přijde dvoření sexy, nemusí jít hned o nákup bot. Určitě výlet na Petřín není špatně

4 Ysanne Ysanne | 31. května 2017 v 14:28 | Reagovat

Ono to s tím seznamováním a dvořením nebylo snadné nikdy - proto taky existovala (před sto a více lety) profese dohazovače a ještě v polovině minulého století byly třeba povinné taneční, případně existovaly různé ty studentské plesy, "věnečky" apod., kde příslušný pedagogický dozor či taneční mistr dbal na to, aby nikdo nezůstal celý večer "sedět v koutě".
On to prostě nesmělý introvert neměl nikdy jednoduché - a úspěch u holek měli vždycky ti, co měli vlastnosti přesně opačné. Před sto a více lety nesmělý introvert, byl-li slušně (nebo aspoň vzhledem ke své společenské vrstvě jakš takš přiměřeně) zajištěn, neměl problém sehnat nevěstu (a tím pádem tedy i pravidelný sex v podobě "manželských povinností"), případně si zašel do bordelu. Ostatně - ještě za Druhé světové bylo dost běžné, že mladí mužové své první sexuální zkušenosti nabývali právě s profesionálkami.
Dnešní mladí introverti, kteří neumí "balit holky", většinou onanují u porna na počítači, čímž nejen, že se nijak to "balení" nenaučí ", ale už vůbec tím nenabudou žádné sexuální zkušenosti, které by stály za řeč. Ti, kteří půjdou aspoň do toho swingers klubu, se (pokud budou chtít) můžou aspoň takto "nanečisto" začít učit, jak se vlastně se ženami seznamuje, jak se jim lichotí, prostě jak se "balí", a většina z nich, ať už bude chtít, nebo ne, se v tom sexu i něco naučí, jelikož ženy, co do klubu chodí především za sexem (a to ať sólo nebo v páru), teda fakt nejsou vůbec zvědavé na někoho, kdo ji nedokáže uspokojit. Na rozdíl od té profesionálky, která dostala zaplaceno mj. i za to, aby předstírala, že se jí to líbí, swingerka toto předstírat nemusí ani náhodou - a takových, které dokážou dát mužům docela ostře najevo, že v sexu stojí za starou bačkoru, je v klubu docela dost.
Takže bráno z toho úhlu pohledu, aby si ten kluk/muž ještě dokázal někdy v životě najít holku, která mu hned neuteče, je pro nějakého nesmělého ajťáka swingers stokrát lepší řešení než holka z privátu a tisíckrát lepší než honění si u péčka.

5 Barbora Barbora | E-mail | 1. června 2017 v 23:12 | Reagovat

[4]: Milá Ysanne,

trošku jsi se nám do toho zamotala a jelikož se dvě mé známé prostitucí živí, musím tě trochu poopravit.

Balení ve swingers klubu, funguje fakt jen ve swingers klubu. Chodí tam borci, kteří po 3 minutách hučení do jedné ženy, ji opouští a vyberou si další oběť. Dost často tam ani holku nemůžou na něco pozvat, když maj holky všechno pití zdarma na účet podniku. Obecně si prostě zkazí pohled na ženy a nebudou se schopny seznamovat vůbec. Swingers možná může trochu pomoci s překoná ostychu a to je všechno. To samé platí u prostituce, při které se mužům také totálně pokřivuje pohled na ženy.

Prostitutka, ale narozdíl od swingerky může fungovat jako učitelka sexu. Ale pouze jen na něco. Z hlediska seznamování vůbec nic.

Orálně uspokojovat ženu se z hygienických důvodů mladík nenaučí ani od jedné.

Prostituci beru především jako tragické selhání rodinné politiky státu, protože většina žen, která v této branži pracuje, jsou matky s malými dětmi, které jejich partner opustil. Teď o tom zrovna se píše článek

http://www.rozhlas.cz/radiowave/prescaru/_zprava/pres-caru-v-sexbyznysu-pracuje-cim-dal-vic-matek-se-dvema-detmi-nedari-se-jim-uzivit-jinde--1728215

No a co dělají ty muži, kteří opustili své rodiny? Podle mne jich hodně takových chodí do swingers klubů. Chlapi si chtějí užívat a nechtějí se starat. Proto to na mužské návštěvníky swingers klubů jsem si zvykla dívat skrz prsty.

6 Ysanne Ysanne | 19. června 2017 v 14:02 | Reagovat

Podle mého swingerka může fungovat jako "učitelka sexu" taky. Ona a ta prostitutka každá ale úplně jiným způsobem. Prostitutka může muži ukázat "jak se to správně dělá" po stránce ryze technické, swingerka zase může (chce-li a je-li zároveň i z druhé strany vůle něco se naučit) "názorně poradit", co dělat k uspokojení ženy. Samozřejmě každá žena je trošku jiná a líbí se jí jiné věci, ale většina mužů, kteří své první sexuální zkušenosti nabyli s nějakou o 10-15 let starší a zkušenou "pumou", zpravidla potom vůbec nemají problém po této zkušenosti třeba hned při prvním sexu docela dost kvalitně uspokojit svou vrstevnici či holku ještě mladší (a další "starší paničce" ani nemluvě ;-)).
Samozřejmě, že ideální je, pokud je ten zajíček do té své "paničky" zaláskovaný, pak se snaží opravdu maximálně, ale existují i takoví, kteří jsou schopní se maximálně snažit i kvůli ženě, která je "pouze" sexuálně velmi přitahuje a zamilovaní do ní nejsou. Vím sakra dobře, o čem mluvím ;-)
Víš, ona ani láska není pro každého člověka tou nejvyšší hodnotou.
Jinak prostituce a sociální otázky s ní spojené jsou věcí další, kterou tady podrobně rozebírat je asi zbytečné.
Já nemám vůbec nic proti tomu, když si lidi chtějí jenom užívat a ne se starat. Takovíto lidé by si ale měli tuto skutečnost dostatečně včas uvědomit - a tedy třeba nezakládat rodinu. Pokud je někdo dobrovolně "childfree" a jenom si užívá a třeba i střídá partnery jako ponožky, tak je to jeho věc, do které nikomu nic není.
Ano, muž, který opustí svou manželku s malým dítětem, neplatí jí ani pořádně na dítě alimenty, ale takto "ušetřené" peníze vyhazuje za návštěvy swingers, bordelů nebo za holky na privátech, je pochopitelně odsouzeníhodný. Ale ne všichni muži, kteří do swingers klubů chodí sólo, jsou z této kategorie. Hlavně mladší kluci se prostě dneska buď programově do nějakých cca 30-35 nechtějí vázat, tedy jsou záměrně singl, anebo se jedná právě o ty introverty, kteří zkrátka holky balit neumí. A nesmělý ajťák (nebo třeba absolvent fildy, i ten totiž může být nesmělý introvert) fakt není ani "zoufalec" ani "mrzák" ani amorální zrůda hodná odsouzení. Já osobně bych byla jenom ráda, kdyby kluků z této kategorie chodilo do klubů co možná nejvíce.
Btw - pokud jde o ten orální sex, tak z hlediska přenosu pohlavních chorob je lízání neporovnatelně méně rizikovou sexuální praktikou než "bezkondomová" felace nebo vaginální soulož (o anální ani nemluvě), a to pro obě strany - pro tu "přijímající" dokonce ještě daleko méně než pro poskytovatele. Pokud vím, tak snad není v literatuře doložen ani jeden případ přenosu viru HIV tímto způsobem a i pokud jde o přenos jiných nemocí, tak ty případy jsou velmi řídké - a stejně se v 99% případů nakazí osoba, která lízala, nikoli ta, která byla lízána. Takže pokud nějaký kluk nebo bisexuálka toto chce risknout, tak je to jeho/její problém a moje - i Tvoje ;-) - zcela zbytečná starost:-)))

7 Ysanne Ysanne | 19. června 2017 v 14:21 | Reagovat

Btw - to, že mají ženy v klubu pití zadarmo, ještě vůbec neznamená, že muž nějakou, kterou se pokouší "balit", nemůže na nějaký drink pozvat. Nebo ji třeba (v Bunkru) může pozvat na šíšu - tu holky zadarmo opravdu nemají.
A ono kdyby se nesmělý introvert v klubu nenaučil nic jiného než jenom se trošku zbavil ostychu a dokázat jako první nějakou ženu oslovit a říct jí, že se mu líbí, tak je to pro něj poměrně dost. Ty to vůbec nechápeš, ale já se mezi těmi "matfyzáky" (a jim podobnými "exoty") dost pohybuji a tak vím, že pro tyto kluky kolikrát jenom dát nějaké holce najevo, že se jim líbí nebo že by se s ní chtěli seznámit, je hotový "bobřík odvahy". Když si aspoň toto v klubu natrénují, tak fakt 1000x líp, než když jeho "sexuální život" sestává výhradně z onanování u porna (občas proloženého nějakou prostitutkou). A pokud si ten kluk vytvoří "podmíněný reflex", že po možná poněkud neohrabaném nebo nesmělém, leč zdvořilém naznačení zájmu může následovat jako "odměna" i sex, tak je to jenom plus pro jeho další schopnost seznamovat se. Nejen, že překoná strach ženy/dívky oslovovat a naznačovat jim svůj zájem, ale dokonce bude pozitivně motivován k tomu, aby to dělal i v reálném životě co možná nejvíce, protože bude mít "podvědomý reflex", že se mu to "vyplatí". Akorát takový introvert nesmí narazit na nějakou Barboru, která ho z "výchovných důvodů" setře a on se pak začne holek bát ještě víc, než se jich bál dosud.

8 barboramilujici barboramilujici | E-mail | 25. června 2017 v 21:08 | Reagovat

[7]: Ynsanne, Tady koukám schází nějaké základní informace o bezpečném sexu :)
http://www.sexus.cz/muzu-se-nakazit-pri-lizani-vaginy
Mimochodem já kapavku prodělala a v podstatě šlo jen o orální sex, i když tam byl určitý problém s hygienou, takže k přenosu došlo asi rukou.

Já znám kluky, který chodí do swingers, a naučili se tam takové vzorce chování, že nemají šanci jakoukoliv holku mimo swingers svět oslovit. Snažím se jim pomoci a dohodit jim normální holku.

[7]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama