Swingers a duše ženy

15. dubna 2017 v 7:11 | Barbora
Musím se hned na začátku pochlubit čerstvou historkou ze světa swingers. Šla jsem se s přítelkyní zadarmo vysaunovat do jednoho swingers klubu a jak už bývá u mne zvykem došlo v daném prostředí ke konfliktu. Od přítelkyně jsem byla upozorněna, že tenhle byznys má určitá pravidla, která bych měla dodržovat. Tak to tedy pěkný tůdle. Jenom jsem si uvědomila, jak začínám v boji proti tomuto světu polevovat a proto vám Průvodce světem swingers přínáší další článek, tentokrát na téma duše ženy v tomto prostředí. Současně poukážu na již zmíněná pravidla tohoto byznysu, která mne tak rozzuřila.

Propagátoři swingers často mluví o zábavě pro páry a trapně pomlčují, že do swingers klubů chodí i osoby, které nikoho na vztah nemají. Přitom právě tyto osamělé bytosti jsou pak nejvíce světem swingers poznamenané. Minule jsem psala o tom, jaký negativní vliv to může mít na muže. Dnes se budu zabývat tím, jaký vliv toto prostředí má na ženskou duši.

Jestliže samostatní muži nemají do všech swingers klubů přístup a pokud mají, platí to nejvyšší možné vstupné, osamělé ženy jsou ve všech klubech vítány, mají nejnižší či žádný vstupné a často mají část i celou konzumaci nápojů zdarma. Ženy totiž zvyšují atraktivitu podniku, takže se kluby předhánějí v tom, jak do podniku nalákat co nejvíce žen. Realita je totiž taková, že ačkoliv mají ženy výhodnější vstupné, stále jsou podniky více navštěvovány muži (Pokud jde tedy o podnik, kam je návštěva muže bez partnerky povolena.) Majitelé klubů se pak snaží přijít na další způsoby jak motivovat k návštěvě ženy a z toho důvodu pak rozšířují vybavení klubu o wellnes část, která je postavena především na kvalitních saunovacích zařízení (finská, infra, pára). Tím vzniká velké lákadlo, protože žádné saunovací zařízení v Praze nemůže cenově konkurovat nízkému vstupnému pro ženy, která nabízí swingers kluby.

Naprosto zásadní roli v lákání žen do swingers klubů mají jejich mužští návštěvníci. Ti jsou totiž ekonomicky motivováni k tomu, aby dorazili v ženském doprovodu, a mají tak výrazně nižší vstupné. Tito jedinci proto ve svém okolí systematicky vyhledávají opuštěné a submisivní ženy se zálibou v saunování a snaží se jim vysvětlit, že v tomto podniku mohou za saunu velmi ušetřit, navíc mají jídlo a třeba i pití zdarma. Uvedou sice, že je to swingers klub, že ale málo lidí chápe, co se tam děje, že tam především lidé chodí relaxovat a rozhodně se po nich nebude chtít, aby s někým souložily. Tato finta je poměrně osvědčená a generuje další návštěvnice swingers klubů, které přinesou jejich mužskému doprovodu levnější vstup a ostatním mužským návštěvníkům další potenciální sexuální hračku, kterých bývá v těchto podnicích velký nedostatek.

Interiér swingers podniku a společné sauny se ale velice liší! Společné sauny jsou koncipovány tak, aby měli návštěvníci a návštěvnice, co nejvíce soukromí a proto mají oddělené šatny a sprchy. Naproti tomu interiér swingers klubu umisťuje šatny a sprchy tak, aby byly v nejvíce průchozích místech, jakoby intimita nebyla žádoucí. Každá žena, která se jde osprchovat nebo využít šatnu může být okukována velkým počtem mužů, kteří postě jdou jenom okolo. Žena přijde využít levnou saunu, ale už nabízí "striptýz", který je součastí erotických služeb klubu, kterými swingers klub láká mužské návštěvníky. To jsou přesně ty pravidla byznysu, kvůli kterým jsem naposled ve swingers klubu měla konflikt. Já prostě nebudu někomu dělat klubu šlapku, jen za to, že mi nabídne zdarma pití a vstup. Vždycky si budu hystericky hlídat své soukromí a je mi úplně jedno, jestli tím způsobím někde skandál. Já jsem Barbora - postrach všech pražských swingers klubů, já se nepodřizuji!

Swingers klubu, ale tohle samozřejmě nestačí, jeho zájem je, aby nová návštěvnice se nakonec v klubu vyspala s co nejvíce účastníky. Některé kluby dokonce vyhlašují soutěže o nejaktivnější ženu, která pak má zdarma odvoz domů v luxusní limuzíně a navíc poukaz v hodnotě 1000 Kč do nějaké pitomé pizzerie (Není už tohle kuplířství?). Hlavní díl iniciativy však opět na svých bedrech nesou mužští návštěvníci. S výhodou početní převahy začnou s novou návštěvnicí manipulovat. To je prostě známá věc ze sociální psychologie, která funguje především na submisivní jedince. Hodně názorně je to například znázorněno na tomto videu, které je o tom, jak snadno člověk podlého manipulaci okolí


Svou roli hraje alkohol a i neznalost prostředí. Muži se snaží dané osobě namluvit řadu nesmyslů, jak to ve swingers chodí a žena si to nemá jak ověřit. Proto čtěte předem můj blog, holky! Takový ukázkový příběh, jak tahle první návštěva může skončit, můžeme najít na webu emimino.cz, na kterém byla uveřejněna zpověď ženy, která byla čerstvě po rozchodu, čehož zneužil nějaký její "kamarád", a pozval jí do swingers klubu. Druhý den ráno tu ženu trápila hromada výčitek z toho, co se všechno za ten večer stalo, a musela se o tom vypovídat na internetu. Přeji příjemné čtení:


Toto se většinou semele při první návštěvě, pak se většinou žena trochu otrká, a pak už s ní ostatní návštěvníci jednají s repektem. Z tohoto příběhu jasně chápete, proč swingers kluby cíleně loví mezi submisivními ženami. Dominantní žena, když přijde do swingers klubu, tak bude mít tendenci polovinu návštěvníků postřílet, a příště už nepříjde.

Swingers klub tedy všem svým mužským návštěvníkům nabízí okukování návštěvnic, těm komunikačně schopnějším i možnost osouložení návštěvnic. Šedou zónou je osahávání návštěvnic. Tam je situace různá klub od klubu. I v klubech, jejichž pravidla jasně říkají, že toto si muž nemůže bez souhlasu ženy dovolit, se to snaží tolerovat, maximálně řešit domluvou. Vyhazování za takové chování se děje výjimečně, ale pokud hříšník přijde další den, dveře jsou mu otevřeny, protože platí klubu to nejvyšší vstupné. Tahle věc mne teda dost štve a pokud se s tím setkám, generuje to okamžitě konflikt. Muži mají pocit, že tím, že platí více, si mohou více dovolit, ale já říkám, že vyšší vstupné u mužů je jen pokuta za to, že nejsou schopny přijít s partnerkou. Vzhledem k tomu, že do určitých klubů se bez partnerky ani nemohou dostat, jsem si svým vysvětlením jistá.

Když tyhle principy fungování swingers klubů vysvětluji někomu, kdo toto prostředí nezná, často mi řekne, že si takhle swingers nepředstavoval, že mu to spíše připomíná nevěstinec. Podobným způsobem to odsuzují i muži, kteří se svými partnerkami navštěvují nejdražší swingers kluby Paradiso a Fantasy, kam je vstup mužů bez doprovodu zakázán. Ale i Fantasy a Paradiso lákají ženy na zvýhodněné vstupné, takže tuto kritiku neberu. Jinak prostě bych řekla, že by si návštěvnice měly uvědomit, že ony jen využívají nabízených výhod, a to je rozhodně k ničemu nezavazuje. Je to jako, když mají v LIDLu ve slevě Vodňanské kuře. Budete snad kvůli tomuhle nákupu někomu muset ukazovat svoje prsa? Prostě buďte na ostatní návštěvníky drsné, vesměs jsou to jen muži, kteří neumí sbalit holku, a to co si dovolují v klubu, by si mimo podnik nedovolili. Tak je jim prostě třeba dát lekci a trochu je poučit o životě. My holky jsme právoplatné návštěvnice klubu a nikdo si na nás nemůže dělat nárok!

Jak tedy dojde k tomu, že osamělá žena začne navštěvovat klub pravidelně? K tomu většinou dochází, když žena je opravdu hodně osamělá, současně jí chybí zkušenosti s nějakým delším a kvalitním vztahem a je prostě nešťastná. Protože nešťastné ženy mají v průměru více sexu, respektivě jsou více promiskuitní. A to co nedostávají v kvalitě se snaží dosáhnout kvantitou. Obsáhle o sexuálním životě nešťastných žen se píše třeba zde:


Jelikož swingers svět si stále drží pověst zakázaného ovoce, nemají se návštivnice ale i návštivníci komu svěřit. Takže své příhody řeší jen v rámci swingers komunity a vznikají tak naprosté nesmyslné představy o sexu, o nevěře, o lásce, o partneském životě, které vychází jen z tragédií návštěvníků a často jejich cílem je držet ženy v pasti swingers světa.

Smyslem mojí mise je otevřít těmto návštěvnicím oči, proto jsem vymyslela tyto 3 základní práva, které musí dlouhodobé návštěvnice přijmout za své, aby se od světa swingers světa osvobodila:

1. právo na lásku
2. právo na kvalitní sex
3. právo se cítit atraktivní

Co se týče práva na lásku, swingers svět se celkem lásky děsí. Swingers bylo v podstatě vymyšleno proto, aby mohlo docházet k sexu mimo partnerské lože, aniž by vzniklo riziko, že se někdo z partnerů zamiluje. Swingers klub tu rozhodně není od toho, aby lidé nacházeli lásku. Návštěvnice chycené v pasti swingers světa často v důsledku špatných životních zkušeností na lásku rezignovaly a v prostředí klubu rozhodně v tomto směru nenarazí na nějaké vzory, to spíš na zoufalé manželky, které tam chodí, protože manžel už s nimi nespí. Někdo jim prostě musí říci, že mají právo na lásku, a že se toho práva nemají vzdávat.

Kvalitní sex - další věc, kterou ve swingers klubu nepotkáte. Už ve svých starších článcích jsem vysvětlila, proč se ve swingers klubech shromažďují sexuální tragédi. Pokud návštěvnice vezmou právo na kvalitní sex za své, už nebudou mít tendenci se snižovat k tomu dělat nafukovací pannu kdejakému zoufalcovi, který dorazí do swingers klubu.

Právo se cítit atraktivní - k tomu bych asi napsala následující. Ten pocit atraktivity, který se často přelije i v to, že i ostatní vás budou považovat za atraktivní, je jen otázkou sebevědomí. Spousta žen se honí za nějakými nedosažitelnými ideály krásy a nepřipadají si pak atraktivní. Přitom vše je především o tom, přijmout sebe sama, pak se každé podaří nalézt v sobě svojí specifickou krásu, kterou pak může dávat na odiv a žena se stane atraktivní i v očích ostatních. Swingers kluby jsou plné nesebevědomích žen, které se mylně domnívají, že atraktivní si mohou připadat jen ve swingers klubu při té obvyklé převaze mužských nadrženců. Kvůli tomuto falešnému pocitu jsou ochotny tyto podniky opakovaně navštěvovat. Swingers komunita nemá sebevědomé ženy ráda, protože jsou hůře manipulovatelné jako sexuální hračky pro návštěvníky. Proto i toto třetí právo musí být mezi návštěvnicemi swingers propagováno, aby došlo k úplnému osvobození ženy od tohoto manipulativního prostředí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 15. dubna 2017 v 7:49 | Reagovat

Ďakujem za ozrejmenie ako to chodí :D ja s mojim sebavedomím by som bola tŕňom v oku.

2 Páter Koniáš Páter Koniáš | 9. května 2017 v 8:02 | Reagovat

Milá autorko, hezky tady moralizuješ, ale ve skutečnosti jsi taky pěkná vychcanda. Provoz sauny není levná záležitost, takže vstup taky něco stojí. A pokud Ti někdo nabízí levné saunování ve swingers, tak je jasné, že za tu slevu musíš zaplatit jinak. Minimálně tím, že Tě budou chlapy okukovat. Tvoje nářky jsou podobné, jako kdyby si prostituka stěžovala, že po ní klienti chtějí sex, zatímco ona si s nimi chtěla povídat.

3 Barbora Barbora | E-mail | 10. května 2017 v 20:57 | Reagovat

[2]: Já ale nemoralizuju, jen bojuju za práva žen ve swingers, proti takovým zoufalcům jako jsi ty. Vše ve svém článku vysvětluji. Nikde není napsáno, že za levné saunování se bude něco požadovat. Např. v Bunkru má klubové motto: "Nic se nemusí, ale všechno může být." Takže si klidně budu ve swingers povídat a takový vošousty jako ty rovnou posílat někam.  Chlapi si nepřiplácí za okukování, ale jsou pokutovány za to, že nejsou schopny přijít s partnerkou.  Kluby, které umožňují vstup samostatným mužům mají problém s poměrem mužů a žen a navzájem se o ženy přetahují. Lublaňská a Bunkr vedou cenové války, aby nás holky přilákaly. Takže kecičky o vychcanosti si strč za klobouk.

4 Ysanne Ysanne | 11. května 2017 v 16:25 | Reagovat

Páter Koniáš (srdečně zdravím, otče jezuito ;-)) se mýlí, Bára ovšem taky - a kupodivu oba dva v tom stejném punktu.
Považovat za "prostituci", pokud se žena před muži předvádí - ať nahá, nebo polonahá - nemá moc daleko k radikálního islámu. Jaký je totiž rozdíl mezi ženou, která jde do swingers srozuměna s tím, že ji tam nahou mohou nějací muži očumovat, a ženou, která jde na nudistickou pláž? Tam ji totiž taky mohou muži očumovat - a určitě se najdou muži, kteří chodí na nuda pláže jenom proto, aby tam mohli čumět na nahé ženské.
Ostatně, ruku na srdce - pokud jde dívka/žena na normální pláž a má na sobě nějaké miniaturní bikiny s tanga-kalhotkami, tak o kolik méně toho v reálu ukáže než ta úplně nahá? A i na normální pláže určitě nějací muži chodí "očumovat ženské", případně se vůbec nebrání možnosti ženy okukovat či okukování polonahých žen považují za "příjemný bonus".
A když půjdeme dál, tak žena, která schválně nosí obtažené minišatičky, kraťásky, ze kterých jí leze půlka zadku, dekolt, ze kterého jí div nevypadnou prsa, apod., nejspíš taky předem počítán s tím, že ji budou muži okukovat - resp. většinou to dělá právě proto, že chce, aby ji muži okukovali.
Ano, jistě, většina takovýchto exhibicionistek by asi ze všeho nejvíc chtěla, aby je okukovali pouze muži, kteří se jim líbí, zatímco nějací "staří dědci", "pupkáči",. "plešouni" aj. aby měli div ne zákonem zakázáno zakázáno se na ně dívat, ovšem je třeba se na svět dívat realisticky.
Buď se jako žena ráda předvádím - a pak musím počítat s tím, že mě budou očumovat i ti muži, kteří jsou mi odporní, a musím se smířit taky s tím, že občas nějaký primitiv bude mít blbou poznámku - anebo jsem stydlivá, a pak holt nenosím ani minisukně ani hluboké dekolty ani obtažené oblečené ani miniplavečky, nechodím na nuda pláže ani do swingers.
Každý si musí vybrat, co mu vyhovuje víc - a nemůže čekat, že něco (cokoli) bude mít pouze líc a žádný rub. Stejně jako nemůžu chtít bydlet v centru Prahy a zároveň mít kolem domu 3 hektary zahrady nebo očekávat, že v bytě na Václaváku budu mít stejné ticho jako "na samotě u lesa", nemůžu ani čekat, že pokud se budu chovat jako exhibicionistka, tak že se na mě budou dívat jenom samí filmoví hezouni s chováním D'Artagnana a pro všechny ostatní budu neviditelná.
Pokud vím, že jsou někde "koedukované" šatny i sprchy, tak buď se s tímto faktem smířím a zařídím se podle, nebo (když mi to fakt moc vadí) tam vůbec nechodím. Chodit do swingers a zároveň nadávat na to, že tam muži okukují nahé ženy, má asi stejnou logiku, jako chodit do rockového klubu a stěžovat si na to, že je tam moc hlasitá hudba a že mě z toho randálu bolí hlava.

5 robot robot | 12. května 2017 v 3:54 | Reagovat

To by mohlo mit nadpis Drzgresle vs. loseri

Kdyby mi nekdo rek, ze je nejaka baba tak uboha, ze nevysoli par stovek za saunu a jeste to cely otoci stylem, ze to jako dava chlapum sezrat, aby se ze sebe nemusela poblit, kdyz cumi do zrcadla, tak bych tomu neveril.

Clanek je ale napsanej natolik uprimne, ze uz tomu zacnam verit asi jako historkam o chlapech, co na rande (pry) chteji platit utratu na pul.

Nazorne vysvetleni "proč se ve swingers klubech shromažďují sexuální tragédi". Teda nejen sexualni.

6 ja ja | 13. května 2017 v 1:08 | Reagovat

Proc tam lezes?

7 Barbora Barbora | E-mail | 13. května 2017 v 12:36 | Reagovat

[4]: Milá Ysanne,

v hodně věcech se mýlíš. Především si nejsem jistá, jestli, když jde žena na swingers je srozuměna s tím, že ji tam budou nějací muži očumovat. Před první návštěvou swingers (v klubu Bunkr), jsem komplet přečetla stránky klubu a žádné toto srozumění na těch stránkách napsáno nebylo. V tom podniku se totiž mohu pohybovat i zahalená od hlavy k patě! To, že musí dojít k očumování opravdu nikde napsané není, takže to už je manipulace swingers komunity, která z nás návštěvnic chce vyrábět sexuální hračky. Výjimkou jsou pouze naturalistické večery, na které nechodím, protože tam jsou ty pravidla nahoty jasně daná. Kvůli těmto pravidlům se ale stává, že občas na tu akci nedorazí žádná žena. Nedávno si jeden návštěvník Bunkru stěžoval, že na naturalistickou akci dorazilo 20 mužů a až pak kolem půlnoci se tam objevila jedna žena.

Naproti tomu nuda pláž je postavená jasně na nahotě. Mám pocit, že žádná nuda pláž neláká dívky na nižší vstup a konzumací nápojů zdarma. Současně tam muži asi neplatí dražší vstup a tak nevzniká pocit, že si připlácí za to, aby mohli očumovat. Jsem ráda za komentář pátera Koniáše, protože se ukázalo s jakými prapodivnými názory mužských návštěvníků se ve swingers světě setkáváme. Ten příplatek samozřejmě žádný nárok nevytváří.

Další věc - strohé oblečení. Za chvilku budou letní parna. Občas je oblečení vábidlo, ale současně se chodí na lehko kvůli tomu, že je prostě vedro.

Všechny swingers kluby v Praze (s výjimkou Sabinovky) nás holky lákají do svých prostor za určité výhody. Na stránkách svých podniků nejsou žádné informace o tom, že na oplátku se tam musíme vystavovat nahé. To už je manipulace swingers prostředí. Proto je dobře, že jsem tento článek napsala, abych uvedla, jak se věci mají a vše ostatní je manipulace swingers komunity, se kterou neustále bojuji.

8 Barbora Barbora | E-mail | 13. května 2017 v 12:55 | Reagovat

[5]: Milý robote,

nesouhlasím sice s tým návrhem nadpisu, ale jinak jsi to prostě pochopil. Swingers cílí na zoufalé ženy. Já chci aby ženy nebyly tak zoufalé, aby byly sebevědomé. Využívaly výhod, které jim klub nabízí, ale nepodvolovaly se kvůli tomu těm sexuálním tragédům, který tam docházejí. V předchozím článku "Swingers a duše muže" je jasně vysvětleno, že z dlouhodobého hlediska je pro mužského návštěvníka lepší, když ve swingers klubu dostane lekci než aby tam dostal sex.

9 Ysanne Ysanne | 15. května 2017 v 19:44 | Reagovat

Báro, dej si obklad!
1) Pokud to, že na tebe muž čumí, považuješ za skutečnost, že ses proto stala "jeho sexuální hračkou", tak v prvé řadě něco není v pořádku s tvým přístupem ke světu.
Já si to, že na mě muži čumí, opravdu užívám - a nejen v klubu, ale kdekoli - na ulici v tramvaji, v divadle atd.
Ano, vyvolávám pozornost i těch, o které "bych si neopřela ani kolo", ale to je prostě "riziko podnikání".
2) Nechápu, proč bych neměla jako žena úplně stejně považovat všechny muže ve swingers klub přítomné za potenciální sexuální hračky pro mě a podle toho se na ně i dívat (včetně očumování).
3) Pokud jde o teplé počasí, tak nevěřím tomu, že v tričku s umírněným výstřihem je větší vedro než v tričku s výstřihem až do pasu, případně že v obtažených strečových minišatičkách je menší vedro než v plandavých dlouhých kalhotách z bavlněné fáčoviny. "Sorry jako", ale většina toho "jednoznačně lákacího" oblečení naopak není na nošení bůhvíjak pohodlná.
4) Na nuda plážích nižší vstupné pro ženy není (pokud je tam vůbec nějaké vstupné), ale třeba na některých diskotékách nebo v music klubech mají často holky vstup taky zdarma. Holka, která do takového podniku jde sama, musí tím pádem taky předem tak nějak počítat s tím, že ji tam budou muži považovat za potenciální "kořist" či "sexuální hračku".
5) Fakt mi není jasné, co je to za divný feminismus, který se pohoršuje nad tím, že muži vidí v ženách sexuální objekty. Rovnoprávnost je přece v tom, že ženy (konečně) dokážou vidět v mužích sexuální objekty - a nestydět se za to.
Bojovat proti tomu, že člověk je tvor silně sexuální, možná ještě daleko víc než šimpanz bonobo, je zbytečná ztráta času a energie, hotové donkichotství, nadto zcela zbytečné.
Ale když tě to baví, enjoy :-)

10 Ysanne Ysanne | 15. května 2017 v 19:50 | Reagovat

P.S.: Když už píšeš - a dokonce blog - mohlo by to být aspoň trochu správně česky?
A nevymlouvej se na překlepy - např. takové "strohé oblečení" fakt není překlep.

11 Ysanne Ysanne | 15. května 2017 v 20:02 | Reagovat

A ještě něco - pokud jde někdo do swingers, tak každý duševně příčetný člověk očekává, že do tohoto podniku chodí lidi především kvůli sexu, tedy je ze všeho nejspíš zajímá u druhých lidí tělo či celkový vzhled. Pokud chceš chodit někam, kde bude druhým záležet primárně na tvé duši či intelektu, doporučuji kostel, případně přednášky o kvantové fyzice:-))) Tam tě nejspíš muži "očumovat" nebudou.
Btw - já nevím, jak to máte vy lesby, ale vám jde opravdu jenom o duši a vzhled těla je vedlejší? Vy v sobě nevidíte sexuální objety a tudíž se mezi sebou  jako vůbec vzájemně "neočumujete"? Tebe jako fakt nenapadne, když uvidíš hezkou holku, něco jako "ta by teda stála za hřích"?

12 Barbora Barbora | E-mail | 22. května 2017 v 2:38 | Reagovat

[9]:
1) "Pokud to, že na tebe muž čumí, považuješ za skutečnost, že ses proto stala "jeho sexuální hračkou","

tohle jsem nikdy netvrdila. Psala jsem o manipulativním prostředí swingers klubu.

2) Pravda je taková, že řada žen použivá muže jako "sexuální hračky". Např. ženy jejichž manžel už s nimi nespí. Tak jdou do swingers klubu a vyberou si tam nějakého nabíječe, že je to chudák, který se jinak nedostane k ženě, už je nezajímá.

4) Já jsem třeba na diskotéce poznala svou první lásku, je to místo, kde se lidé normálně seznamují. Neobávaj se tam lásky jako ve swingers klubu.

5) To jako reaguješ na co? Snažím se propagovat kvalitní sex, proto varuji před zrádným prostředím swingers klubů. Nemám problém se sexuální přitažlivostí. Smutné je, když na tom někdo postaví svůj byznys.

Koment 11) "pokud jde někdo do swingers, tak každý duševně příčetný člověk očekává, že do tohoto podniku chodí lidi především kvůli sexu," to je samozřejmě blbost. Moje přítelkyně mi tvrdí, že se tam chodí kvůli zábavě. Sama tady popisuju mechanismy, jak tam swingers kluby se snaží nalákat ženy a to i ty, které tam žádný sex provozovat nehodlají. Navíc zapomínáš na páry, které tam jdou a nikoho dalšího tam nehledají.

Já jsem bisexuální. Když vidím hezkou holku, tak přemýšlím, co bych z jejího vzhledu si vzala pro sebe. Co se týče přitažlivosti, potřebuji ji u sebe, nikoliv u svého partnera.

13 Ysanne Ysanne | 31. května 2017 v 13:53 | Reagovat

Ad 1) A v čem je teda jako to prostředí manipulativní? Pokud se někdo rád "předvádí" kdekoli jinde a nevadí mu, že na něj druzí "čumí", tak proč by mu to mělo vadit právě ve swingers klubu? A pokud někdo až časem zjistí, že mu to ve swingers vadí, tak prostě do swingers klubu podruhé nepřijde. To je zcela logické. Když se mi někde nelíbí, nechodím tam, a když  až časem zjistím, že mi to prostředí nevyhovuje, tak tam prostě přestanu chodit. Pokud mi nesedí prostředí dejme tomu rockového klubu, tak tam taky nepůjdu, i kdybych tam měla vstup zadarmo plus třeba i nějaké další výhody k tomu. Nebo dejme tomu pokud mi vadí, že se v nějakém klubu kouří tráva (což zatím pořád ještě - BOHUŽEL!!! - je nelegální, na rozdíl od čumění po ženských/chlapech, které legální je) a mně tráva smrdí, bolí mě z ní hlava nebo mi z jiného důvodu vadí, tak prostě do klubu, kde se běžně hulí ganja, zkrátka nepolezu, i kdyby mi tam zadarmo servírovali šampaňský s kaviárem.
Btw - pokud se mi nějaké prostředí nelíbí a nevyhovuje mi, tak se mu vyhnu, ale není mi jasné, proč bych měla nějak pohrdavě moralizovat či odsuzovat ty, kterým toto prostředí vyhovuje. Mně do jejich života vůbec nic není - stejně jako jim není vůbec nic do života mého.
Fakt nechápu, proč Ti tak strašně moc vadí, že jsou lidi, kterým se ve swingers líbí - a proč furt cítíš potřebu tyto lidi urážet, zesměšňovat a odsuzovat.
Ad 2) Nechápu, proč odsuzuješ ženy, které považují muže za sexuální hračky. A z jakého důvodu to dělají, to není vůbec Tvá starost. Třeba jsou to nymfomanky, se kterými by po pár týdnech v sexu nestačil "držet krok" ani sedmnáctiletý černoch, kterému hormony stříkají i ušima - ale ať jsou co jsou, Tobě po tom VŮBEC NIC není.
Ad 4) Jestli jsi nikdy nezažila na diskotékách ty "mlsné kocoury", kteří se chtějí seznámit za jedním jediným účelem, totiž ještě ten večer se s tou svou "novou známostí" vychrápat a ráno raději ani nevědět, jak se jmenovala, tak nevím, kam jsi na ty diskotéky chodila. Asi někam do kláštera, ne? :-))
Na každé pražské i venkovské diskotéce (ale i jakékoli jiné zábavě nebo "tancovačce") je podobných týpků vždycky poměrně dost. To samé music kluby - ty taky nabízejí pro holky vstup zdarma, protože majitelé moc dobře vědí, že přinejmenším část chlapů tam chodí primárně nikoli kvůli muzice, ale kvůli "balení bab" ("ideálně" na jednu noc).
Já diskotéky nemám ráda, protože mi ten randál leze na nervy (navíc "popík" fakt moc nemusím), tudíž tam nechodím vůbec, a pokud jde o music kluby, tak ani tam bych nešla nikdy úplně samotná - právě proto, že vím, kolik tam těch "mlsných kocourů" je, takže pokud si chci vychutnat nějaký rock (metal, gothic) koncert, tak jdu vždycky s větší partou (nejlépe takovou, kde minimálně jeden, lépe však více z kluků měří dva metry nebo vypadá jinak "nebezpečně"), aby se ode mě podobní týpci drželi dál a já si mohla v klidu poslouchat tu muziku, kvůli které tam jsem, a ne odmítat nabídky, na které nemám náladu. Pokud by mi někdo jako samotné ženské nabízel nevím co za to, abych šla bez doprovodu na diskotéku nebo na koncert do klubu, tak tam stejně nepůjdu, mj. i proto, že tam nemíním být pro někoho "lovnou zvěří".
Ad 5) Je moje reakce na to, že z Tvého psaní na mě dýchá představa, že žena se stává "sexuální hračkou muže" jenom kvůli tomu, že každý normální chlap má tendenci se na ženský dívat mimo jiné (ti inteligentnější) či dokonce výhradně (ti primitivnější) z toho úhlu pohledu, jestli by ji do postele bral, nebo ne. Podle mého je tento přístup zcela normální - a já s ním nemám problém, protože o mužích uvažuji úplně stejně (čímž neříkám, že neocením taky jejich intelekt, spíše naopak, ten je pro mě primární, ale i nositele Nobelovy ceny za fyziku bych při osobním setkání okamžitě - a přímo "instinktivně" - dělila na ty, které bych "do postele brala z fleku", na ty, se kterými "bych se nevyspala ani za nic", a na ten "vzhledový průměr", kde by případné sexuální hrátky s dotyčným záležely na mnoha dalších faktorech a okolnostech). Jestli Tobě příliš nezáleží na tom, aby byl Tvůj postelový protějšek pohledný (nebo dokonce co možná nejvíce vzhledově atraktivní), tak mně na tom tedy záleží poměrně dost.
A pohoršovat se nad tím, že někdo své podnikání založí na tom, že lidé jsou silně sexuální bytosti, mi přijde úplně stejné jako se pohoršovat nad těmi, kteří svůj byznys založili na tom, že lidi rádi jedí (a zvláště pak sladká a tučná jídla), nebo třeba "z morálních výšin" odsuzovat producenty alkoholu a provozovatele pivnic, vinoték, barů, vináren a hospod (protože přece i tento byznys stojí na tom, že využívá "lidských slabostí").
Ad 11) Podle mého to, že většina lidí ve swingers tam jde buď primárně kvůli sexu, anebo aspoň "sekundárně" se případnému sexu vůbec nebrání (dostane-li nabídku od někoho, kdo se dotyčnému/dotyčné líbí), je jasné jako facka, je to něco stejně přirozeného, jako automaticky předpokládat, že na technopárty většina lidí buď jde přímo s tím, že si tam nějakou tu "taneční drogu" dá, anebo v případě, že mu/jí ji někdo nabídne, tak neřekne "ne". Očekávat, že většina lidí si jde do swingers pouze pokecat se známými nebo se najíst a vysaunovat (přičemž o sex absolutně nemá zájem), je  podobně naivní jako si myslet, že na CzechTechu nebude mít v sobě většina lidi žádnou drogu, nebo třeba že na zabijačkových hodech bude většina lidí pít nealko. Ano, jsou lidi, kteří chodí do swingers primárně na pokec či do sauny, ale je jich podobně málo jako takových, kteří budou na vinobraní celou dobu cucat mošt s 0% alkoholu.      
Pokud mi vadí opilci, nemůžu chodit na pivní slavnosti ani vinobraní, pokud mi vadí pojídání masa, nemůžu chodit na zabijačkové hody, pokud mi vadí koukat se na dva kluky, jak se spolu "ocicmávají", nemůžu chodit do gay baru, a pokud mi vadí lidi, kteří vyhledávají nezávazný sex (nebo se mu aspoň nijak nebrání), nemůžu chodit do swingers klubu. Co je na tom k nepochopení?

14 Barbora Barbora | E-mail | 2. června 2017 v 0:26 | Reagovat

[13]: Ad 1+Ad11)
Co je k tomu k nepochopení?

Ty především nechápeš, že ti návštěvníci swingers klubů nejsou nějaké homogenní stádo. Ještě jsem nepopsala věrné páry, které tam chodí. Zalejzače či exhibicionisty. Vedou se spory, jak mají swingers kluby vypadat a komu budou sloužit. V posledním půlroce došlo i ke změnám interiérů klubu Bunkr a Sabinovka, aby tyto podniky dávaly více uzavíratelných prostorů.

Navíc je tady spousta sporných bodů, jaká pravidla ve swingers klubech platí. Běžně se stává, že si návštěvníci stěžují na tlupy kazišuků, které všechny v podniku jen otravují. Nikdo, ale nemá odvahu v podniku postavit. Tak akorát druhý den bračí na diskusním foru Bunkru, dokud jim jejich příspěvěk admin nesmaže. Proto jsem tady já Barbora, která dává rady jak postupovat, že je třeba postupovat odvážně a nebát se konflitku.

Další věc, že třeba klub Lublaňská se někde prezentuje jako wellnes club někdy jako swingers. Pravdou je taková, že tam chodí fanoušci wellnes i swingers. Ženy tam mají vstup zdarma a nealkoholické nápoje. Ty píšeš, že do určitých podniků bys nevlezla, i kdyby ti tam nabízeli šampaňské s kaviárem, ale takhle nechová každý. Kdyby byli všichni takoví jako ty, tak by vůbec neexistovaly ty výhody pro holky a páry (ve středu mají volný vstup do Bunkru, ve čtvrtek do Lublaňské), které mají lákat holky samotné nebo v páru. Těm tam to může vyhovovat jako wellnes nebo jako milenecký azyl a ostatní brát jen jako otravný hmyz. Ne každý má takové ekonomické možnosti, aby by chodil do normální sauny nebo do normálního hodinového hotelu. Můj blog má těmto lidem sebevědomí do případných střetů s kazišuky ze světa swingerů. Více v  dalším článku FAJN PÁRY VE SWINGERS KLUBECH.

Ad 2)
Z jednoduchého pravidla - právo na lásku a právo na kvalitního sexu pro tyto mužské návštěvníky swingers podniků.Viz můj článek Swingers a duše muže.

Ad 4)
Mlsní kocouři samozřejmě, já jsem dost často hrála s nima ty hry. Neposkakovali přede mnou v ručníku jako chlapi ze swingers klubů. Protože je svět diskoték dostatečně známí, tak nikdo si tam nedovolí vykládat nově příchozím pohádky jako to dělají ty lovci ve swingers klubech. Prostě neexistuje, aby kocour přišel a prohlásil něco ve stylu "Zaplatila si levnější vstupné, tak si musíš vybrat někoho s kým budeš spát". Jak už jsem psala na diskotékách není láska tak nenáviděná jako v bezcitném prostředí swingers klubů. Především tam chodí hodně holek jen tancovat a nikomu nepřijde divný, že stráví většinu času na parketu a ani se neseznamuje.

15 Ysanne Ysanne | 19. června 2017 v 13:25 | Reagovat

Ad 2) Každý má tolik práv, kolik si sám dokáže vybojovat. Kdo to neumí, dobře mu tak.
Nechápu, proč tak urputně bojuješ za cizí práva - a proč odsuzuješ ty, kteří druhé tzv. "zneužívají". Každý zneužívaný si za své zneužívání může především sám - kdyby se zneužívat nenechal, tak by ho nikdo nezneužíval.
Ad 11) Kdyby byli všichni jako já, tak by na tom paradoxně byly swingers kluby po stránce ziskovosti ještě líp než dnes, protože by žádné extra výhodné vstupné pro ženy nebylo (a asi by tam taky moc sólo žen nechodilo, protože není zas až tolik holek, které si můžou dovolit bez problémů utratit za večer litr a víc - a takových, které si můžou dovolit dělat něco podobného třikrát čtyřikrát týdně je ještě míň) a páry by prostě ve všech klubech platily vstupné stejné jako sólo chlapi, tedy tak zhruba tisícovku. Možná tedy o něco nižší, protože by si asi kluby začaly cenově konkurovat. Případně by ta cca tisícovka až patnáct stovek vstupného byla pro všechny (muže, ženy i páry) all inclusive, což tedy rozhodně není špatný a furt to vyjde levněji než milenecký azyl nebo wellness s večeří a pitím.
Tedy jinými slovy myslím si, že swingers klubům by jenom vyhovovalo, kdyby většina návštěvníků byli sebevědomí lidé, ze kterých by měli daleko vyšší zisky.
Někteří návštěvníci klubů (jak sólo muži, tak i páry) jsou totiž fakt ubozí - už jsem x-krát v klubu viděla, jak pár přijde ve středu zadarmo a za celý večer vypije dvě minerálky nebo dvě kofoly, případně že chlap v den, kdy si vstupné může propít, si opravdu velmi úzkostlivě hlídá, aby náhodou nevypil ani o jedno pivo víc, než kolik zaplatil na vstupu. Trapnost nebetyčná :-((
Když jsme byli úplně poprvé s přítelem v klubu ve středu, tak se mě pořád nenápadně vyptával, jestli není trapné, pokud tam propijeme za míň jak za tisícovku, jestli mít při vstupu zdarma útratu pouze nějakých šest sedm stovek není nezdvořilé...

16 barboramilujici barboramilujici | E-mail | 25. června 2017 v 21:16 | Reagovat

[15]: ad 2) Já samozřejmě ostatní používám jako argument, stejně jako jádro swingerů používá manipulativní většiny k šíření svých nesmyslných polopravd. Je to názorový střet, nevím proč bych měla zamlčovat, že těch, kteří takhle fungují, je více. Tenhle blog má dodat všem odvahy, že se nemusí swingers světu podřizovat a klidně se chovat jako zalejzači či vyžírky a nikdo nemá právo je za to urážet či ponižovat.

ad 11) Jak si prosím tě přišla na to, že ti sebevědomější jsou ti bohatší? Rozhodně není nic trapného na tom, když někdo si hlídá útratu, protože fakt není důvod swingers byznys finančně podporovat. Jsem vždycky ráda, když ve swingers klubu neplatím nic. Jednou nás uznali v Bunkru jako pár a jelikož jsme si nic nedaly, nic jsme neplatily :) Podobnou zkušenost mám i s Lublaňskou

17 Richard Richard | 30. listopadu 2017 v 20:16 | Reagovat

Ahoj, chci se zeptat jak moc je reálné najít si k nám, tedy páru na swingers bi holku do trojky.

A dále pak jestli je opravdu na swingers tolik socek jak tady popisujete?

Případně v jakém klubu se jim vyhneme? Díky

18 Barbora Barbora | 19. února 2018 v 22:10 | Reagovat

[17]: To je věc, o které hodně sní, ale většině lidí se nenaplní. Můžete chodit mezi snoby do Paradisa, ale sex je zábava chudých, takže tam se lidí spíš choděj předvádět, kdo tam přijede nejdražším fárem atd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama