Květen 2017

Swinger v metru

23. května 2017 v 20:09 | Barbora
Včera jsem jela posledním metrem a potkala jsem typického návštěvníka swingers klubů. To co se mezi námi během jízdy metrem semlelo, mi pomohlo lépe pochopit, o co ve swingers byznysu jde. Ta příhoda nechť je dovětkem k předchozím článku, doufám, že i těm nejzatvrzelejším obhájcům swingers pomůže pochopit moje argumenty.

Jak k setkání došlo? Swinger čekal na nástupišti na poslední metro, ve kterém jsem do stanice přijela já. Hned jak si mne všimnul, hnal se do mého vagonu, aby si sednul do kupé naproti mne. Nevím, jestli jsem ho zaujala svým pevným silikonovým poprsím nebo svýma dlouhýma nohama, které vystupovaly z krátkých letních minišatů, každopádně byl jeho zájem o mne zřejmý a čitelný.

Rozhodla jsem se tohoto člověka nazvat swingerem, protože to, co během společné jízdy předvedl, znám jen z prostředí swingers klubů. Pomalu si začal přede mnou rozepínat poklopec a pak přešel ke šmátrání ve svém poloobnaženém rozkroku. Jeho činnost jsem rozhodně nepodporovala tím, že bych se dívala, co přesně provádí, takže vám nemohu napsat, zda-li masturboval, nebo jen odhaloval své genitálie. Přemýšlela jsem, co mám v dané situaci dělat. Napadlo mne odsednout si, okřiknout ho nebo ho rovnou majznout kabelkou po papuli. Současně jsem nemohla nemyslet na ty všechny výtky, které se týkaly mého hysterického chování ve swingers klubech, ve kterých bych něco podobného ve své blízkosti nesnesla. Přišlo mi to všechno k smíchu. Toho muže by většina lidí označila za osobu obtěžující nebo dokonce za úchyla, ale pokud by si zaplatil vysoké vstupné do swingers podniku, stane se swingerem a jeho chování už nebude deviantní, ale akceptovatelné.

Podobně mé právo se bránit je dané tím, že pobytem v MHD nenabývám žádných zvláštních výhod. Pokud bych ale byla ve swingers klubu a využívala tak možností levné sauny a nápojů pro ženy zdarma, měla bych podle pravidel swingers byznysu tohle obtěžování strpět. Nepřijde vám to celé trapné? Rozdíl mezi úchylem a exhibicionistou má být jen otázkou peněz? Co je to za novodobý kšeft s odpustky? Jseš deviantní - zaplať vstupné a tvé chování bude v pořádku. Chceš být nevěrný - zaplať a prostředí swingers klubu zajistí, že tvá nevěra jako nevěra brána nebude.

Víte co, milí swingeři, já vám na ty vaše kouzla z vysoka kašlu. Nechala jsem svého souseda v metru vydovádět, nepřišlo mi fér ho nějak omezovat jenom proto, že nemá prachy na vstup do swingers klubu. Naštěstí každý z nás vystupoval v jiné stanici.