Swinger v metru

23. května 2017 v 20:09 | Barbora
Včera jsem jela posledním metrem a potkala jsem typického návštěvníka swingers klubů. To co se mezi námi během jízdy metrem semlelo, mi pomohlo lépe pochopit, o co ve swingers byznysu jde. Ta příhoda nechť je dovětkem k předchozím článku, doufám, že i těm nejzatvrzelejším obhájcům swingers pomůže pochopit moje argumenty.

Jak k setkání došlo? Swinger čekal na nástupišti na poslední metro, ve kterém jsem do stanice přijela já. Hned jak si mne všimnul, hnal se do mého vagonu, aby si sednul do kupé naproti mne. Nevím, jestli jsem ho zaujala svým pevným silikonovým poprsím nebo svýma dlouhýma nohama, které vystupovaly z krátkých letních minišatů, každopádně byl jeho zájem o mne zřejmý a čitelný.

Rozhodla jsem se tohoto člověka nazvat swingerem, protože to, co během společné jízdy předvedl, znám jen z prostředí swingers klubů. Pomalu si začal přede mnou rozepínat poklopec a pak přešel ke šmátrání ve svém poloobnaženém rozkroku. Jeho činnost jsem rozhodně nepodporovala tím, že bych se dívala, co přesně provádí, takže vám nemohu napsat, zda-li masturboval, nebo jen odhaloval své genitálie. Přemýšlela jsem, co mám v dané situaci dělat. Napadlo mne odsednout si, okřiknout ho nebo ho rovnou majznout kabelkou po papuli. Současně jsem nemohla nemyslet na ty všechny výtky, které se týkaly mého hysterického chování ve swingers klubech, ve kterých bych něco podobného ve své blízkosti nesnesla. Přišlo mi to všechno k smíchu. Toho muže by většina lidí označila za osobu obtěžující nebo dokonce za úchyla, ale pokud by si zaplatil vysoké vstupné do swingers podniku, stane se swingerem a jeho chování už nebude deviantní, ale akceptovatelné.

Podobně mé právo se bránit je dané tím, že pobytem v MHD nenabývám žádných zvláštních výhod. Pokud bych ale byla ve swingers klubu a využívala tak možností levné sauny a nápojů pro ženy zdarma, měla bych podle pravidel swingers byznysu tohle obtěžování strpět. Nepřijde vám to celé trapné? Rozdíl mezi úchylem a exhibicionistou má být jen otázkou peněz? Co je to za novodobý kšeft s odpustky? Jseš deviantní - zaplať vstupné a tvé chování bude v pořádku. Chceš být nevěrný - zaplať a prostředí swingers klubu zajistí, že tvá nevěra jako nevěra brána nebude.

Víte co, milí swingeři, já vám na ty vaše kouzla z vysoka kašlu. Nechala jsem svého souseda v metru vydovádět, nepřišlo mi fér ho nějak omezovat jenom proto, že nemá prachy na vstup do swingers klubu. Naštěstí každý z nás vystupoval v jiné stanici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 23. května 2017 v 20:23 | Reagovat

Aj takých berie metro :D

2 GVKB GVKB | E-mail | Web | 23. května 2017 v 20:26 | Reagovat

Ubožák se má dneska uboze. Žijeme zde už jako ubožáci, vidíme i vnímáme všechny změny, ale stále vedle nás žijí ubožáci, kteří ještě zažili nějakou válku, a potom my samotní. Někteří z nás poznali dobu soudruhů se vším všudy a jsme ji ovlivněni, toho se jen tak nedá zbavit. Takže ve střední a východní Evropě ty změny budou velmi pomalé, a to si mnozí západoevropané neuvědomují, je zde několik generací, kteří se prostě nebudou chtít přizpůsobit všem moderním trendům. Ale někdo tady bude tahat za nitky.

Politici, vědci a podnikatelé. Slyšel jsem větu v jistém pořadu, nebude záležet na tom, co jste vystudovali, ale co máte v hlavě, nebude záležet na tom, jestli jste muž, či žena, jakou barvu kůže máte, ale jestli umíte být pro konzumní systém výjimečný a potřebný.

Přijdou změny, týká se to jak aplikací moderní genetiky a reprodukční biologie, biotechnologií, robotizace a automatizace. Každopádně v takovém světě už nenalézám nějaké místo pro cokoliv lidského, a umění je podle mě už dneska zbytečné. Vždyť pokud někdo chce dokázat, že mnoho umělců vlastně tvoří, protože má nějaký vnitřní problém, a my ten problém napravíme, nebude už takové umění potřeba, pokud sloužilo jako jakási autopsychoterapie, či jakési projevení se.

Prostě se od nás všech bude automaticky chtít, abychom se neustále rychle přizpůsobovali restartování konzumního systému. A ruku na srdce, stojí nějaké nadnárodní korporace o to, aby si nějaké zaostalé země zachovávali své tradice a jazyk? Asi ne. Jak to vidíte s postavením konzumního člověka v následujících letech vy? Nedojde brzo už k tomu, že zde místo lidí budou globálně v civilizaci jenom GVKB roboti a lidem bude vstup do GVKB civilizace zakázán pod trestem smrti.

3 Dominika Dominika | Web | 24. května 2017 v 12:30 | Reagovat

Třeba se někdy účastnil swingers probíhajícího ve vagonu a tak vzpomínal.

4 Ysanne Ysanne | 31. května 2017 v 19:32 | Reagovat

Ach jo, Báro, Tobě fakt nedochází ten rozdíl?
V metru (či kdekoli jinde na veřejnosti) není třeba taky normální (a pokud to někdo dělá, tak za to může dostat i pokutu) to, aby člověk pobíhal nahatý - zatímco v nudistickém hotelu nebo letovisku je to ne normální, ale povinné, nebo dejme tomu to, aby člověk ječel, hulákal, dupal a pískal - zatímco na fotbalovém stadiónu nebo rockovém koncertu je to zcela normální chování.
Prostě v každém místě a v každé společnosti platí jiná pravidla chování. Na premiéru do Národního či na ples na Žofín si asi nevezmeš na sebe odrbané džíny a triko nebo plavky, zatímco mezi skauty u táboráku či na pláži bys v dlouhé toaletě působila jako totální kretén. Co je na tom tak divnýho?

Prostě holt mezi námi existují i muži, které vzrušuje honit si ho před ženou. Podle mého je furt lepší, pokud takový chodí do swingers, než aby obtěžoval ženy třeba v tom metru nebo dokonce děsil děti v parku. Veřejné prostory (včetně metra) jsou totiž místa, kam se člověk dostane aniž by si to kolikrát mohl vybrat, prostě potřebuji se odněkud někam dostat, tak musím jet metrem, zatímco do swingers nikdo chodit nemusí, stejně jako nikdo nemusí chodit třeba na ten rockový koncert, na nudistickou pláž, na fotbalový stadión nebo dejme tomu na přednášku o pěstování skalniček. Vztekat se, že se ve swingers vyskytují exhibicionisti, je úplně stejně pošetilé jako se rozčilovat (případně se divit), že je na metalovém koncertu kravál.
Pokud mi vadí kravál, nelezu na rockové a metalové koncerty ani na fotbalové stadióny, pokud mi vadí chlapi, kteří si ho rádi před jinými ženami honí, nechodím do swingers klubů.
Nebo teda - když už tam za každou cenu jít chci, tak se budu holt chvíli dívat jinam, když mi ten "honič" teda tak strašně vadí.

A ještě pár drobností:
1) Jakým metrem to jezdíš, že tam mají ve vozech kupé?
2) Je mi opravdu líto žen, které si musejí nechat udělat silikozy, aby byla jejich prsa ke koukání.
3) Z jakého důvodu holka, která žije s jinou holkou a je do ní údajně šíleně zamilovaná a chce jí být věrná, potřebuje o půlnoci pobíhat po městě oblečená tak, aby se za ní chlapi otáčeli, to mi fakt není jasné. Opravdu by ses v kalhotách a tričku ten den upekla? Nebo třeba ve volných letních šatech pod kolena?

Já z Tebe začínám mít pocit, že muže zkrátka nenávidíš. Na straně jedné chceš, aby při pohledu na Tebe slintali - ale pokud slintat začnou, tak jsou to u Tebe jenom ubožáci a mrzáci, které toužíš urážet.
Když už chodíš do swingers, tak proč Ti třeba tak strašně vadí, aby se nějací muži dívali na to, jak si to užíváš s tou svou? Většina chlapů se prostě ráda podívá na to, jak se dvě holky spolu lesbí, tak proč jim tu malou radost nechceš dopřát? Tobě to nic neudělá a jim to udělá radost.

Pokud Ti nějaký člověk zrovna neubližuje, tak proč ho nenecháš na pokoji, proč mu nedopřeješ, aby žil tak, jak to jemu vyhovuje?
Proč máš furt potřebu druhým lidem kecat do jejich morálky a nutit jim, že musejí dělat přesně toto nebo tamto - a pokud ne, tak jsou "ubožáci", "mrzáci", "úchylové" a další amorální zrůdy?

Mimochodem, to je taky docela zajímavá věc - pokud se nějaký muž na veřejnosti obnažuje, tak to většina žen považuje za skandální a obtěžující, div ne závažný kriminální  čin, zatímco pokud se na veřejnosti začne obnažovat žena, tak většina přítomných mužů tomu chování bude leda fandit a pokud nějaký puritán (či spíše puritánka) na takovou exhibicionistku zavolá policajty, tak jí ještě pomůžou utéct.

5 Barbora Barbora | E-mail | 2. června 2017 v 0:53 | Reagovat

K tomu jen krátce. On nevypadal, že by na vstup do swingers klubu měl.

1) V metru se řiká kupé těm třím sedadlům proti sobě.
2) Holt, to je život. Ale kouká se hodně.
3) Bohužel spolu ještě nebydlím, bydlím několik posledních týdnů se svou spolubydlící. Prostě mám ráda, když se po mne muži otáčejí. Nepotřebuji žádnou shariu na to jak se oblékat.

Tyhle kluci ve swingers prostě nikdy nic pro mne neudělali, tak prostě nemaj nárok. Oni stejnak potřebují lekci, že pokud chtějí holku tak tohle, co se naučili ve swingers klubech, prostě nestačí.

Mimochodem nikdy ve svých text nepíšu o morálce. Chci přinést pravdivý pohled na swingers kluby pro ty, kteří třeba zvažují návštěvu. Dávám návody, jak se může člověk ve swingers chovat, na co má člověk ve swingers právo, na co si má dávat pozor. Bojuji za všechny zamilované, kteří tam chodí. Bojuji za právo všech swingerů na lásku a na kvalitní sex.

6 Ysanne Ysanne | 19. června 2017 v 17:31 | Reagovat

"On nevypadal, že by na vstup do swingers klubu měl."
To jako bezďák?

Ad 1) To slyším poprvé.

Ad 2) Chápeš, že by někdo mohl taky psát něco o tom, jak jsi sexuální tragédka a zoufalka, když potřebuješ umělou vycpávku, abys vůbec měla prsa, která se líbí?
Mít plastiky ti nepřijde jako poněkud nepřirozené a hlavně zatraceně náhražkovité?
Pro mě jsou tedy zase silikony ekvivalent vzhledového fast-foodu ;-)

Ad 3) Tričko a kalhoty není žádná sharia :-)
Já prostě tak nějak nechápu ženské, které jsou lesby nebo feministky, furt odsuzují to, že muži vidí v ženách jenom sexuální objekty, ale samy se pak záměrně oblékají tak, aby chlapi při pohledu na ně slintali.
Podobné jednání mi přijde poněkud logicky nekonzistentní - a já nelogické chování zkrátka nemám ráda. Z principu.
Já jsem ráda, když na mě muži čumí - ale nikdy v životě by mě ani ve snu nenapadlo mít nějaký problém s tím, že ve mně muži vidí sexuální objekt. Proč, když já ho v nich vidím taky? A přijde mi to zcela správné a přirozené.

Pokud jsi ochotná dopřát jakoukoli, i velmi malou radost jenom někomu, kdo pro tebe něco udělal, tak jsi tedy vážně dost sobecká :-(
Pokud já bych věděla, že poměrně velké části z návštěvníků klubu se líbí a vzrušuje je pohled na to, jak se miluji se svým partnerem, tak pokaždé spolu půjdeme do té největší místnosti, aby se mohli podívat opravdu úplně všichni, kteří by měli zájem.
Ovšem sex muž+žena většinu mužů vzrušuje daleko méně než dvě lesby, takže pokud se my dva občas uklidíme někam víc stranou (ovšem skoro nikdy do zamykacích prostor), nikoho tím o nějaké příjemné zážitky neokrádáme.
Okrádat někoho o zážitky, které můžeme poskytnout, nám prostě přijde nefér.

Mýlíš se, o morálce píšeš - jakékoli posuzování toho, co je dobré a co je špatné, jak lidé mají žit a jak se mají chovat, je ryze morálním (často spíš moralistním) hodnocením. Celý tvůj blog je tudíž vlastně především o morálce, o tom, jak by podle tebe měli lidé žít, aby to bylo "správné". Když někoho nazýváš "zoufalci", "tragédi", "mrzáci" apod., tak ho tím soudíš, vlastně úplně přesně odsuzuješ, protože tyto pojmy nejsou zrovna pozitivním hodnocením, že ;-)

Snažíš se lidem vybojovat nějaká "práva", aniž by ses starala o to, jestli všichni lidi o tato práva vůbec stojí a zda hodnoty, které jsou pro tebe tak moc důležité, jsou pro jiné sebeméně podstatné.
Podle tebe je prostě něco a priori správné, určitý typ vztahu, určitý typ sexu, přesně řečeno to, který máš ty sama - a tak to všichni musejí dělat přesně jako ty. A kdo ne, ten je podle tebe špatný, protože ty přece víš líp než on sám, co je pro něj dobré. Ty ho prostě k tomu štěstí donutíš třeba i proti jeho vůli, že? :-))
Jsi úplně stejná jako militantní nekuřáci, abstineční aktivisté nebo zarytí vegani :-((

Co kdybys nechala lidi žít?

Pokud si něco kompenzuješ svým aktivismem, nechceš raději bránit lovu velryb? To by bylo užitečnější.
Možná i boj s větrnými mlýny má větší smysl...

7 barboramilujici barboramilujici | E-mail | 25. června 2017 v 21:30 | Reagovat

[6]: "On nevypadal, že by na vstup do swingers klubu měl."
To jako bezďák? -

Tak nějak vypadal.

Ad 2) Ty silikony jsou výmysl mé současné lásky, jsem zamilovaná a jsem v podstatě s nimi spokojena.

Ad 3) Nelogická jsi ty, já kritizuji pouze jednání ve swingers klubech. Z mého pohledu není jednání nefér, opravdu nikoho neokrádám, protože nikomu v tom klubu nepatřím. Nefér je, to vůbec napsat, že tam nějaká holka někoho okrádá. Pokud to tobě vyhovuje, je to tvoje věc, ale nevnucuj to ostatním návštěvnícím, co se tam přišly zadarmo najíst a zalézt do sauny.

Popisem zoufalci, tragédi a mrzáci jen říkám pravdu o tomto prostředí, žádný morální soud v tom nehledej. Chci těm lidem jen pomoci ze stavu sexuální marnosti. Bojuji se světem, který reprezentuješ ty, která se v jiném komentáři obouváš do jiných návštěvníků, že jsou vyžírky. Není ti proti srsti ponižovat důstojnost ostatních návštěvníků tím, že je používáš jen jakou sexuální pomůcky a především hlásáš, jak je láska společensky nebezpečná.

8 Petr Petr | 12. září 2017 v 0:19 | Reagovat

Po přečtení tvého blogu si tak říkám jestli ty nejsi jen obyčejná kráva která má potřebu řešit všechny jen ne sebe! :-D

9 Barbora Barbora | 19. února 2018 v 22:07 | Reagovat

[8]: Jsem bojovnice za volnou lásku, jsem ve válce a chci vyhrát

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama