Fajn páry ve swingers klubech

5. června 2017 v 22:12 | Barbora
V tomto článku si probereme poslední skupinu návštěvníků swingers klubů. V předchozích článcích jsme postupně probrali sexuálně nefunkční páry navštěvující swingers, sólo muže, sólo ženy a tentokráte se budu zabývat páry, které na rozdíl od již popisovaných skupin návštěvníků nelze šmahem označit za sexuální zoufalce či tragédy. Tímto článkem bude pohled na návštěvníky swingers klubů kompletní a nikdo už mne nemůže obviňovat nevyváženosti a neobjektivity.

Osobně si nemyslím, že by tyto páry byly tahounem byznysu swingers klubů, na druhou stranu musím zdůraznit, že jejich postavení jako návštěvníků je naprosto rovnocenné. Tito páry mi někdy vytýkají, že je očerňuji, a současně dodají, že do swingers klubu zavítají jednou za rok a po zbytek roku se věnují aktivně partnerskému milostnému životu. Já samozřejmě mám problém takové návštěvníky označit jako typické, když jejich frekvence návštěv je tak nízká, a proto jsem popisovala přednostně ty skupiny návštěvníků, které swingers kluby navštěvují častěji.

Vedle nich existuje řada párů, kteří čtou můj blog a v řadě věcí se mnou shodnou. I oni totiž prokoukli nekalé praktiky swingers klubů, které se především snaží z návštěvníků tahat peníze a kvalita sexuálního života jejich klientů je nezajímá. Občas mi sami posílají smutné příhody ze swingers světa a chtějí, abych je dál šířila do světa. Asi největší perlička, kterou jsem takhle získala, je příběh mladého muže, který si jako ženský doprovod do swingers klubu přivedl vlastní babičku, která již byla zcela hluchá a trpěla stařeckou demencí. Tohle je už fakt hodně smutné.

Jednou z věcí, se kterou se takový fajn pár ve swingers klubu setkává, je závist ze strany ostatních návštěvníků. Pokud pár stále hřeje žár lásky, má totiž jistotu, že se v prostorách klubu pomiluje. Ostatní návštěvníci jsou dost často odsouzeni k tomu, že odcházejí z klubu bez sexuálního zážitku. Nejvíce naštvaní jsou samozřejmě sólo muži, kteří platí nejvyšší vstupné, a současně jich bývá v podniku nejvíce. Ale i sólo ženy nemusí pobyt v klubu proměnit v zážitek, jelikož při obvyklé koncentraci sexuálních tragédů prostě během večera nenajdou nikoho, kdo by stál za hřích. Nejvíce nenávidění jsou tzv. zalejzači, kteří využívají těch nejvíce uzavíratelných místností, ale jsou kritizovány i exhibicionistické páry, protože ani oni nechtějí souložit s osamělými muži ve swingers podnicích. Existence volných vstupů pro páry (ve středu v Bunkru a ve čtvrtek v Lublaňské) vytáčí osamělé sexuální swinger tragédy ze všeho nejvíce, pak v internetových diskusích takovým párů nadávají i do vyžírek.

Pravou podstatou verbálních útoků na adresu párových návštěvníků je nechutná snaha proměnit jakoukoliv ženu, která přijde do swingers klubu, v sexuální hračku swingers komunity. Více o manipulaci žen ve swingers klubech píšu zde. Muži platící vyšší vstupné do swingers klubu rozhodně nezískávají na kohokoliv nárok, vyšší vstupné je jen pokuta za to, že dorazili bez doprovodu. Málokdo si bohužel z nich uvědomuje, že kvůli svému otravnému chování, mají v podstatě funkci kazišuků. Já jsem jedna z mála návštěvnic, která si odhánění těchto zoufalců užívá. Snažím se jim přitom vždy dát životní lekci, aby si uvědomili, že proto, aby získali partnerku, musí udělat daleko více než jen zaplatit vstupné do swingers podniku.

Další věc, které si tohle hejno otravný kazišuků neuvědomuje, je nerovnost v hiearchii erotických zážitků. Zamilované páry opravdu nepotřebují upadat do bahna anonymního sexu. Jsou to právě zamilované páry, které dosahují ve swingers klubech těch nejvyšších erotických zážitků. O úroveň níže jsou lidé, kteří tam provozují anonymní sex s osobami, ke kterým je nevážou absolutně žádné city. Zažívají něco méně intenzivního než při sexu na jednu noc, ale pořád to může být lepší zážitek než sex s nafukovací pannou či s robertkem. Úplně nejníže jsou osoby, které nejsou si schopny najít partnera ani na anonymní sex, takže jedinou pro ně možnou zábavou je okukování sexuálně úspěšnějších jedinců. Někdy mají tendenci se označovat za voayery, aby nevypadali tak zoufale. Občas se uchylují k otravnému chování. Zhruba ve stylu, který jsem popsala v článku Swinger v metru.

Někdy je zpochybňován můj názor, že partnerský sex přináší vyšší rozmanitost erotických zážitků než sex s neznámou osobou ve swingers klubu. Stále se totiž domnívám, že parnterský sex má potenciál generovat neskonalé množství druhů milostných slastí. Vycházím z toho, že při sexu z neznámou osobou je vaše vzájemné pochopení sexuálních potřeb v bodě nula, a současně potřeba sexuálně uspokojit osobu, která je vám citově lhostejná, je nevalná. Naproti tomu aktivní milostný poměr dává páru mnoho šancí svůj sexuální život rozvíjet s cílem nalézat všechny erotické potřeby obou partnerů a nalézat cesty k jejich uspokojování. Nejsem samozřejmě tak pitomá, abych nevěděla, že existují páry, u kterých jsou sexuální potřeby partnera ignorovány. Otázkou pro mne je, jestli na počátku takových vztahů byla vůbec láska či jen kombinace kalkulu a sympatií. Obzvláště z párů, které navštěvují snobské swingers party v klubech Fantasy a Paradiso, mám takový pocit. Často se hájí tím, že nemohou být žádní sexuální tragédi, když se na swingers párty pohybují mezi samými právníky, lékaři či bankéři. Neuvědomují si, že i obyčejný dělník s pokladní ze supermarketu mohou vést daleko bohatší sexuální život než tihle studení čumáci.

Ráda uvedu dvě konkrétní sexuální praktiky, které jsou s cizí osobou riskantní. První je anální sex, při kterém je důležitá důvěra mezi sexuální partnery a současně dobrá znalost těla pasívní osoby. Druhou je orální sex uspokojující ženské genitálie. Obecně limitujícím faktorem v případě zodpovědného anonymního sexu je nutnost použití kondomu. Jestliže u felace kondom pomůže, při orální uspokojování ženy se nijak chránit nelze, tudíž je to věc, která se vyskytuje jen v sexuálním světě stálých partnerů.

Jaké jsou tedy obvykle činnosti, kterým se věnují ve swingers klubu páry s bohatým sexuálním životem? Je to využívání swingers klubu jako mileneckého azylu (tzv. zalejzači) s bonusem rautu a sauny. Pokud takový pár přijde na party, na které má zdarma vstup, tak je to je určitě výhodné. Musí ale pak najít způsob jak odhánět různé dotěry. Jiné páry naopak místo zalézání volí soulož v exhibicionistickém duchu, při které si pár užívá zájmu davu čumilů. Jiným párům vyhovuje sledování sexuálních aktivit ostatních, pokud to tedy není standartní smutná podívaná. Existují i jedinci, které prostě rajcuje souložit ve swingers klubu, ať se někdo dívá či ne, ale pro mnohé je naopak nedostatek soukromí zásadní problém, který zabraňuje stavu vzrušení. Poslední variantou sexuálního života páru v klubu, kterou jsem zaznamenala, spočívá v souloži v blízkosti jiného páru a součástí je výměna pár letmých dotyků. Rozsáhlejší výměny již mohou signalizovat, že sexuální život páru se již vyčerpal. O tom je pak tento můj starší článek.

Závěrem musím tedy zdůraznit, že swingers klub nenabízí jediný způsob jak ho využívat. Můžete najít mnoho možností, co v těchto prostorách provádět a současně nebýt své lásce nevěrný. V této souvislosti je ale nutné upozornit na hrozbu v podobě neúspěšných návštěvníků, kteří se snaží vytvářet podivnou atmosféru, která má vás vmanipulovat do řešení jejich zoufalých sexuálních služeb. Těchto lidí se vyvarujte. Oni potřebují si najít cestu k lásce, čím důrazně je odmítnete, tím je větší šance, že jim to dojde. Třeba jednou swingers kluby přestanou být smutným místem, kde se hromadí lidé, kteří mají z lásky strach či ztratili naději, že by mohli
nějakou najít. Do té doby bude můj blog dál bojovat s tímto špinavým byznysem, který z toho nejkrásnějšího, co lidský život přináší, dělá pouhý bezcitný konzum bez jakékoliv fantazie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | Web | 6. června 2017 v 10:30 | Reagovat

Trefné. Nikdy bych nešla do podobného klubu, ale znám lidi, kteří swingers navštěvují a je to doslova bahno.

2 Ysanne Ysanne | 19. června 2017 v 16:52 | Reagovat

1) Proč by mělo swingers klubům záležet na kvalitě sexuálního života jejich návštěvníků? Ono snad restauracím a hospodám záleží na tom, jestli mají jejich štamgasti v pořádku játra, ledviny nebo žaludek?
Swingers klub za to vstupné nabízí pouze prostory včetně veškerého vybavení, jídlo, pití a poměrně vysokou pravděpodobnost, že tam ten večer člověk potká i další lidi - ale jinak prostě platí, že jaký si to kdo udělá, takový to má.
Hospodský taky není zodpovědný za to, že dejme tomu někdo neumí pít s mírou a tak si v jeho podniku prochlastal játra. Nalívat štamgastům každý den 15 piv není o nic "špinavější" byznys než provozovat swingers klub. Lidé, kteří tam i tam chodí, jsou dospělí a svéprávní a tak by měli vědět sami, co jim prospívá a co škodí. A kdo potřebuje řešit a hlavně vyřešit své problémy, ten si musí zaplatit psychologa nebo sexuologa, případně (je-li to vážnější) přímo psychiatra.  

2) Jaká frekvence návštěv je podle tebe ještě "povolená", aby se jednalo o "fajn pár"?

3) Proč "fajn" jsou podle tebe jenom ti, co jsou si 100% věrní?

4) Nezdá se ti v tom tvém psaní něco trošku divné? To jako vážně jsou podle tebe "fajn" takové páry, kterým jsou sice nepříjemní čumilové, takže se před nimi nejen zamykají, ale dokonce i "utěsní všechny otvory" tak, aby je nikdo nemohl vidět ani náhodou, ovšem stejně i tak častěji či méně často do swingers chodí - a to jen proto, že je to daleko levnější než hodinový hotel a ještě tam mají jako bonus hromady dobrého jídla a wellness.
Mně tedy takovíto lidé přijdou když ne jako vyžírky, tak přinejmenším jako totální zoufalci a lůzři - nikoli možná sexuální, ale zaručeně sociální. Pár, který nemá ani byt, kde by se mohli pomilovat, a hodinový hotel je pro ně příliš drahý, jsou opravdu ubožáci. Stejně tak jsou dost ubozí lidé, kteří nemají ani na to, aby si párkrát do roka zaplatili vstupné do nějakého normálního wellnessu, třeba do saunového světa, a předtím nebo potom si zašli na večeři.
Mimochodem, ten kluk, co si vzal s sebou do klubu svou babičku, byl totální ubožák nikoli proto, že neměl žádnou partnerku, ale že aby ušetřil pár korun, tak byl schopen něčeho tak zoufalého. Prostě typicky čecháčkovské - když jde o to urvat něco zadarmo, tak hranice trapnosti patrně vůbec neexistuje :-(((
Pro mě je podobné chování totální společenské dno, jednání lidského odpadu.

5) Proč pořád odmítáš připustit fakt, že existuje ještě mezistupeň mezi sexem dvou zamilovaných a anonymním sexem s úplně cizí osobou?
A že ve swingers se dá seznámit s člověkem, ze kterého si pak dotyčný/dotyčná udělá "kamaráda/kamarádku s výhodami", se kterým/kterou se pak více či méně pravidelně schází - ať v klubu nebo mimo něj.

6) Další věcí je, že za určitých okolností lze některé další v klubu přítomné lidi použít jako jisté "sexuální pomůcky" ke zvýšení prožitku při partnerském sexu. A stejně jako není "nevěrou" nebo "sexuálním zoufalstvím", pokud dvojice použije při svých hrátkách vibrátory a další pomůcky, není nevěrou nebo sexuálním zoufalstvím ani situace, kdy jsou ty sexuální pomůcky v podobě prstů a případně i penisů jiných lidí.    

7) Souhlasím s tím, že sólo muži zaplacením vstupného do klubu nezískávají právo vůbec na nic.
Pokud tuto jednoduchou rovnici někdo nechápe, tak by neměl do klubu raději vůbec chodit.
Já s přítelem ale pokud chceme být nějaký večer jenom sami, tak s tím nemáme vůbec žádný problém a ani jsme nikdy neměli. Ještě nikdy se nám nestalo, že by se k nám snažil nějaký "kazišuk" vnucovat tak, že by nám tím kazil zážitek. Vždycky stačilo slušně odmítnout slovně, často i jen pouhým gestem. Občas ani toto gesto nebylo potřeba a "vláčkaři" po kratší či delší době sami zjistili, že jsou tu poněkud nadbyteční a že pokud chtějí něco "víc", než se jenom na nás dívat a u toho si honit, tak se jaksi nasáčkovali ke špatné dvojici.
A nemuseli jsme kvůli tomu ani s nikým v klubu mít sebemenší konflikt.
Víš, to jsou právě ty těžko definovatelné schopnosti, které člověk buď má, nebo nemá ;-)    
A pokud nás za naše chování v klubu někdo pomlouvá, tak je nám to vážně úplně jedno :-))

3 barboramilujici barboramilujici | E-mail | 25. června 2017 v 21:46 | Reagovat

[2]: Ad 1) Proč bych měla jako návštěvnice přistupovat na rétoriku, která slouží majitelům těchto klubů? Požaduji ty nejlepší služby pro návštěvníky swingers klubů. Odmítám jakoukoliv manipulaci ze strany tohoto byznysu a také odmítám, aby návštěvníci byli pouhé kasičky toho světa.

Ad 2) Není to vůbec o frekvenci. Pár může chodit každý den. Pokud budou fajn páry swingers světu dominovat, hodně věcí se změní a já budu slavit vítězství.

Ad 3) Původně se text měl jmenovat "Zoufalci vs zamilovaní". Obecně pokud tam někdo chodí, aby zahýbal partnerovi, tak jejich partnerský život už není fajn, ale je to pravděpodobně tragédie.

Ad 4) Opravdu se mi hodí, že nám začínáš nadávat do vyžírek. V tomto prostředí můžeme být dokonce i na to hrdé. Opravdu není důvod finančně podporovat tenhle byznys, naopak je třeba tyto páry chránit. Sexuální zoufalci se mohou naparovat, jak jsou bohatí, že si tohle a tohle mohou dovolit, ale jejich snobství jejich sexuální tragedii nesnižuje. Dvojice, kteří mají lásku, ale nemají kde, jsou mi sympatičtí a vždy je tady na tomto blogu obhajovat.

Ad 5) Protože nevím o žádném takovém případu, že by zde došlo ke vzniku "kamarádství s výhodami", ale pak sama píšeš, že taková dvojice sexuální bahno swingers klubu opouští.

Ad 6) Opravdu musí být někdo v zoufalé situaci, aby si zaplatil drahé vstupné do swingers klubu, a tam byl použit jen jako sexuální pomůcka. Je to nedůstojné, tito lidé si zalouží kvalitní partnerský sex a ne dělat někomu sexuální poskoky.

Ad 7) Konflikt je ale řešení rychlejší a účinnější. Vedle toho mne osobně nesmírně baví a proto mne toto prostředí přitahuje.Ad 1) Proč bych měla jako návštěvnice přistupovat na rétoriku, která slouží majitelům těchto klubů? Požaduji ty nejlepší služby pro návštěvníky swingers klubů. Odmítám jakoukoliv manipulaci ze strany tohoto byznysu a také odmítám, aby návštěvníci byli pouhé kasičky toho světa.

Ad 2) Není to vůbec o frekvenci. Pár může chodit každý den. Pokud budou fajn páry swingers světu dominovat, hodně věcí se změní a já budu slavit vítězství.

Ad 3) Původně se text měl jmenovat "Zoufalci vs zamilovaní". Obecně pokud tam někdo chodí, aby zahýbal partnerovi, tak jejich partnerský život už není fajn, ale je to pravděpodobně tragédie.

Ad 4) Opravdu se mi hodí, že nám začínáš nadávat do vyžírek. V tomto prostředí můžeme být dokonce i na to hrdé. Opravdu není důvod finančně podporovat tenhle byznys, naopak je třeba tyto páry chránit. Sexuální zoufalci se mohou naparovat, jak jsou bohatí, že si tohle a tohle mohou dovolit, ale jejich snobství jejich sexuální tragedii nesnižuje. Dvojice, kteří mají lásku, ale nemají kde, jsou mi sympatičtí a vždy je tady na tomto blogu obhajovat.

Ad 5) Protože nevím o žádném takovém případu, že by zde došlo ke vzniku "kamarádství s výhodami", ale pak sama píšeš, že taková dvojice sexuální bahno swingers klubu opouští.

Ad 6) Opravdu musí být někdo v zoufalé situaci, aby si zaplatil drahé vstupné do swingers klubu, a tam byl použit jen jako sexuální pomůcka. Je to nedůstojné, tito lidé si zalouží kvalitní partnerský sex a ne dělat někomu sexuální poskoky.

Ad 7) Konflikt je ale řešení rychlejší a účinnější. Vedle toho mne osobně nesmírně baví a proto mne toto prostředí přitahuje.

4 Richard Richard | 30. listopadu 2017 v 20:42 | Reagovat

Ahoj,

existují swingers s omezením věku? Třeba do 35. let? Díky

5 Barbora Barbora | 19. února 2018 v 22:02 | Reagovat

[4]: Nevím o tom, ale nemohu to vyloučit

6 Barbora Barbora | 19. února 2018 v 22:05 | Reagovat

[4]: Jde o to, že průměrný věk se odhaduje 40 let, podle posledních údajů je mladších 35 let 31,7% návštěvníků pražských swingers klubů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama