Swingers jako konzum

29. června 2017 v 1:28 | Barbora
I když konzumní přístup k sexu byl jedním z témat, kterému jsem se chtěla na svém blogu věnovat, jeho napsání jsem stále odkládala, jelikož jsem se obávala, že nebudu mít dostatek materiálu pro samostatný článek. Velkým impulsem, proč jsem k tomu odhodlala, byla zpověď jednoho páru v pořadu Zhasni, která popisovala jejich cestu do swingers světa. Na výpovědi oceňuji jak přesně popisuje, k čemu ve swingers klubech dochází, proto si jí určitě pusťte z následujícího odkazu:


Obávám se však, aby celá výpověď nevyzněla jako propagace swingers života a proto musím celý tento podcast komentovat. Hned na začátku se zpovídaná žena příznává, že nejdříve s partnerem hledali nějakou erotickou zábavu. Pak pokračuje tím, že nejprve si zaplatili párovou erotickou masáž a pak si chtěli objednat erotickou live show, aby nakonec skončili jako návštěvníci swingers klubu. Nechápu jednu věc, když jsem s někým v intimním vztahu, proč si nevytvořím tu zábavu v rámci páru, ale jdu jí hledat jinam? Je to proto, že nemám dostatek erotické fantazie nebo je to proto, že neumím tomu druhému naslouchat pokud jde o sex a erotiku? Ovládá je ten konzumní svět natolik, že nedokáží si svoji říši erotiky budovat, ale myslí si, že i tyto věci si mohou koupit? Toto jsou totiž typičtí návštěvníci swingers klubů. Lidé bez fantazie, kteří se už nedokáží milovat, kteří už jen erotiku konzumují. Nedokážou investovat špetku citu, dokáží leda nakupovat.

Úplně jsem si při té příležitostvi vzpomněla na slavnou scénu z filmu Nekonečný příběh o tom, jak lidem bez fantazie se lépe vládne. Tady je odkaz: https://youtu.be/EBpGCtMeKlA

A já bych k tomu v souvislosti se swingers světem dodala, že lidé bez fantazie jsou ti nejposlušnější konzumenti. Jsou to pasivní jedinci, kteří jen platí a platí, kteří ztratili veškeré naděje na spokojený párový sexuální život, a které pohltila nicota bezcitných nahodilých sexuálních známostí. Ach jo, chtěla bych vrátit lidem naději na lásku, schopnost vytvářet rozličné sexuální situace a mít odvahu je realizovat. Pokud nemá umění milovat upadnout v zapomnění, musí skončit toto rozpínání sexuální marnosti, na které současný swingers byznys parazituje.

Má druhá poznámka se bude týkat snobství, které v nahrávce reprezentuje zpovídaný muž. Ve druhé minutě mluví o tom, že chování lidí na swingers je společensky podstatně lepší než na jiných akcích. Těmi jinými akcemi myslí třeba diskotéky, na kterých jsem se já několikrát seznámila a dokonce jednou i zamilovala. Je to svět, ve kterém láska není zakázána a nikdo se jí nebojí na rozdíl od prostředí swingers klubů. Snobství návštěvníků swingers klubů může zabránit tomu, aby si uvědomili ten pocit sexuálního zoufalství, že musí kupovat něco, co lidé, kteří umí milovat, mají zadarmo. Šťastné lidi to však z nich udělat nedokáže.

Má třetí poznámka se váže ke třetí minutě rozhovoru, která je v podstatě o tom, že ty věci, které se dějí tam, tam taky zůstávají a nepřenáší se ven. To je poměrně časté zaklínadlo swingers klubů, že ten klub má nějaké kouzlo, které mění řadu pravidel okolního světa. Za tohle kouzlo si také náležitě nechávají swingers kluby platit. Já se tomuto vždykcy musím smát. Ten trik mi připomíná odháčkování, které prováděl Guru Jára. Ženám sliboval, že je zbaví špatných vlivů z předchozí vztahů a přitom je jenom osouložil. Více zde:


Lidé by měli více používat hlavu. Nechápu, jak někdo může věřit, že swingers klub nabízí nějakou jinou realitu. Je to jen dobře zpeněžená iluze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smitha325 Smitha325 | E-mail | Web | 29. října 2017 v 23:09 | Reagovat

I will immediately grab your rss feed as I can not find your email subscription link or enewsletter service. Do you have any? Kindly let me know so that I could subscribe. Thanks. fkgfekkkedabaeeb

2 anonymous anonymous | E-mail | 26. prosince 2017 v 18:16 | Reagovat

Barbora you are a very intelligent woman , you should write more on this subject.
I read all your blog using google translate as I dont speak czech , but  i have visited those places you mention as a single man and I left with a feeling of despair.

3 Marká Marká | 5. února 2018 v 10:03 | Reagovat

líbí se mi tyhle stránky, kde si můžete vybrat erosenku nebo rovnou erotický klub podle mapy:

http://sex-map.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama